Novinky

Renata

Na konci února jak budu dobirat velké balení dam vědět. Ja po první kuře před rokem hodne zhubla, a to jsem nadváhou neměla ????

Navíc mi ta pasta fakt chutná, takže za me TOP Renata Odesláno z iPhonu

David K.

Jen pro info: jsem překvapený, ze pasta tak funguje. Mám po operaci žlučníku +  gilbertovu chorobu (bilirubin z těla mi neodchází a hromadí se v játrech) a ta dostávají slušně naprdel:))  dokonce se mi po užívání zmenšily křečové žily.

Takze tak to u mě je… funguje…

Diky a mějte se fajn.

David K. 

Helena

Moc moc dekuji!!

Vase pasta je zazracna,moc pomaha a dekuji za to.

Nerudova zdravi Nerudovu :-)

Helena D.

Dobry den,

uz par let u vas spokojene nakupuji pastu, prosim dalsi dva kousky vaseho zazraku, od covidu se potykam s cirhozou jater (!) a vase pasta mi nesmirne pomaha.

Moc dekuji

Helena D.

Roman M.

Děkuji ostropestrecovou pastu znám velice dobře. Doporučuji ji všem známým.

Kamarádovi alkoholikovy to zachránilo život a teď zrovna moji známé která měla špatně jaterní testy to uzdravilo . A já sám ji mám ještě v lednici.

Na kloubní výživu jsem už koukal s vitamínem c objednám si ji Děkuji. A ještě dotaz kremelinu už neprodavate? 
 

Lukáš

ZZ Krém užívání a zkušenost

Dobrý den,

ZZ mast užívám týden a xfml jsem přidal v polovině týdne. Nejdříve během prvních dvou dnů přišlo zhoršení, spousta pupínků navíc, což jsem dle toho co píšete čekal, potom zmizely a od té doby se nevrátily a nyní nevznikají žádné zanícené ložiska, za což jsem hrozně rád. Ráno dávám xfml a zz večer.

Nicméně kůže je vlivem zz extrémně vysušená, jelikož kůži nehodlám nějak mechanicky loupat pak je možné, že se krémy nedostanou všude, kde by měly. Je k dispozici nějaký hydratační krém který by se dal používat v kombinaci aby se vysušení nějak zmírnilo? Každopádně ne za cenu snížení učinnosti již aplikovaných mastí.

Jinak po dlouhé době mám pocit, že něco, co jsem aplikoval na kůži konečně funguje a mám z toho velkou radost. 

Jar. B.

Dobrý den, pane Liška,

je to cca 1 měsíc co užívám Mega hydrate jak jste mi doporučil na tromby v pravé noze.

Moje zkušenost s užíváním: od lékaře jsem užíval 1 x denně Xarellto 10 mg jak jsem začal užívat 2 x denně Mega hydrate, tak první týden jsem vnímal v pravé noze takový "zmatek"

noha chvilku bolela a náhle nastala úleva, to se tak během dne opakovalo, stále jsem užíval i Xarellto. Druhý týden nastala změna - ten "zmatek" v noze byl podstatně menší s delšími pauzami. Od 3 týdne se vše již ustálilo a boslet postupně odezněla, nemám ani menší otoky kolem kotníku. Od 4 týdne jsem zkusil vynechat Xarellto a noha je v klidu. Mega hydrate jsem postupně ustálil že užívám dopoledne cca mezi 9 až 10 hodinou a pak večer po 12 hodinách cca v 21 až 22 hod. takto mi nejlépe vyhovuje.

Děkuji Vám za doporučení. Nyní beru druhé balení a mám k Vám prosbu jestli je možné o zaslání dalších dvou balení pokud máte k dispozici. Ne e-shopu je zatím nedotupný.

Současně nyní užívám též Vaši pastu z ostropestře na došištění jater.

Přeji úspěšný den J. B. 

Andy. B

Za nás musím napsat, velice perfektní přístup pana Lišky.Ochotný, vše vysvětlí a poradí.O produktech ani nemluvím, ty jsou top.

Ověřený zákazník Heureka

Doporučuji všem, objednali jsme si produkt, který funguje přesně tak, jak bylo popsáno, doslova nám zachránil život. Týkalo se to nefungujících jater. Panu Liškovi přeji jen to nejlepší, děkujeme.

Ověřený zákazník Heureka

Ověřený zákazník Heureka

Líbí se mi forma, v jaké je ostropesřec dodáván. Byl mi doporučen (sice) naším veterinárním lékařem, ale tak, jak zchránil našeho přiotráveného psa, tak věřím v jeho účinky i u sebe. :)

Ověřený zákazník Heureka

Petromila

Bezprecentně osobní přístup pana Lišky, dostatek konkrétních informací ! Mohu jen doporučit, velký rozsah alternativních prostředků k posílení zdraví nebo léčení nejrůznějších neduhů s perfektními informacemi v písemné a ústní podobě ! Nikdy jsem nezažila rychlost služby, její originalitu a velmi osobní přístup..

Heuréka - ověřený zákazník

Líbí se mi forma, v jaké je ostropesřec dodáván. Byl mi doporučen (sice) naším veterinárním lékařem, ale tak, jak zachránil našeho přiotráveného psa, tak věřím v jeho účinky i u sebe. :)

Hanka

Objednávám si z Foxylife už po druhé jsem spokojená. Ostropestřecová pasta je skvělá. Krásně vyčistí organizmus a taky se mi zlepšuje celulitida :-) to beru jako bonus. Určitě ji budu pravidelně užívat.

Alberová L.

Dobrý den, již čtvrtým rokem od Vás odebírám ostropestřecovou pastu pro svou maminku a vlastně i pro mne a moji rodinu.Hlavním důvodem byla moje maminka, kterou před čtyřmi roky umocnil démon-alkohol.Jelikož kdysi prodělala žloutenku a nedodržovala správný životní styl, výsledky byly katastrofální,samozřejmě veškeré rady a prosby ať nepije byly zbytečné.                                    Až když se zdravotní stav opravdu zhoršoval, konečně mne maminka uposlechla a mohla jsem ji vzít k doktorovi, kde ji okamžitě přijali na interní odd. a provedli veškerá vyšetření-závěr: jaterní cirhoza, karcinom jater s metastázemi, výrazné otoky dolních končetin.                                        Maminku mi propustili domů velmi pohublou, žlutá kůže a začínala se u ní projevovat encephalopatie. Měla doporučení na onkologii ,ale věděla jsem ,že když už má teď zničená játra, bude onkologická léčba zbytečná a hlavně ji ještě více ublíží.                                                              Doma jsem nasadili jaterní dietu a hlavně jsem objednala ostropestřecovou pastu,kterou zpočátku užívala 3x denně. Protože rodiče žijí v rodinném domě a u maminky se projevila opravdu silná vůle a opět si našla své koníčky na zahradě a v domácnosti, které měla již dříve ,než propadla alkoholu a možná taky dostala strach o sebe, zdravotní stav se začal zlepšovat. Všichni lékaři se divili, jak se zlepšily jaterní testy a že nemá žádné potíže. Přibrala krásně na váze, encephalopatie vymizela-myšlení má snad lepší než-li předtím, je v dobré kondici. Zvládá starost o dům, zahradu, o chov dobytka a také o mého tátu, který je po operaci kolene. Je usměvavá , všechno ji baví a život si užívá snad lépe, než-li za mlada.A k doktorovi chodí opravdu jen málokdy.                                        Tak nevím,jestli jde o zázrak,ale věřím,že má opravdu na tom velký podíl právě tato ostropestřecová pasta.Ještě doplním,že mamince je 64 let,tento příběh jsem opravdu hodně zkrátila,ale snad si ho lidé také přečtou a pomůže jim v rozhodnutí si tuto pastu koupit,opravdu ji doporučuji i všem známým a přátelům a věřte,že dělá zázraky.:-).I od přátel slyším jen pozitivní názory a účinky této pasty.

Z léků zůstali mamince, jen léky na tlak.Brala i diuretika na otoky DKK, léky s obsahem silymarinu, Kanavit. Vše jsem vysadili a užívá jen ostropestřecovou bylinnou pastu:-).

S pozdravem a upřímným poděkováním Albertová L.

Jana W.

Dobrý den, pane Liško.

Ostropestřecovou pastu jsem původně koupila mamce. Ale nakonec zůstala u mě a už vím, proč se tak stalo. Potřebovala jsem ji a ani jsem o tom nevěděla. První týden jsem musela myslet na to, že ji mám užívat. Druhý týden už to šlo samo a dostavil se neuvěřitelný přísun energie.

Připadala jsem si skoro jako na jaře, když začíná svítit sluníčko, a to byl podzim v plném běhu. Upravilo se mi trávení. Zlepšilo začervenání pleti. A nějakým způsobem se nakopl metabolismus, neměla jsem skoro hlad a začala hubnout. Konečně jsem se posunula k tomu, že jsem se naučila vnímat, kdy mám opravdu hlad. A kdy jím proto, že se to má (snídaně, svačiny). Po měsíci a půl od dobrání jsem dostala chuť na další balení, tak si ho dopřeji. Asi pastu ještě potřebuji.

Děkuji za Vaši práci a pohodové dny přeji,

Jana W.

P. S. Pokud byste moji zkušenost zveřejňoval, uveďte jen Jana W. Děkuji.

Jan S.

Dobrý večer,

dnes jsem byl pro výsledky krevních, jaterních testů u svého obvodního lékaře. Již při odběru mi říkal, abych nebyl zklamán, že obnova jaterních buněk trvá okolo tří měsíců a já si vyžádal vyšetření již po měsíci užívání Vašeho preparátu.

Jeho překvapení z nových výsledků bylo opravdu veliké a nehrané.

Posílám Vám kopii laboratorního nálezu a prosím o začernění jména a rodného čísla v případě zpřístupnění jiné osobě. Lékařská zpráva ZDE

Pavel Sklenář

Jsem naprosto nadšený z Vašeho produktu. Zatím jsem nebyl na dalším rozboru krve, ale cítím se opravdu podstatně lépe a dokonce mi pasta zachutnala více než nutela. Dle mého lékaře jsou výsledky předešlých jaterních testů naprosto tragické. Přišlo se na to až po vyšetření na žloutenku, kdy v našem městě Turnov propukla epidemie......

Iva Červíková

Pěkný den, pane Liško,

nejdříve Vám chci vyjádřit velké díky za ostropestřecovou bylinnou pastu. Již po prvních dnech užívání se mi upravilo krásně zažívání a že byl s tím boj letitý. Doporučuji a budu i nadále doporučovat přátelům vyzkoušení, sama se zcela jistě k užívání opakovaně vrátím.

Současně píši s prosbou, zda by, jak píšete v článku, bylo možné prostřednictvím Vás zkontaktovat a sejít se s léčitelkou Lenkou.....

Iva Červíková

Zdeňka B.

Dobrý večer, děkuji za doručení ostropestřecové pasty,objednávala jsem ji u Vás už podruhé,taky jsem ji doporučila svým kamarádkám.Všechny jsme s ní spokojené,můj pán doktor mě taky pochválil a taky jsem spokojena s Vašimi službami a rychlostí doručení.Přeji Vám hodně spokojených zákazníku a úspěchů ve Vaši práci, Zdeňka Bocviňoková
 

Anna V.

Já se musím přiznat, že jsem začala Vaši pastu užívat  kvůli obrovskému množství využívaných antibiotik. A kupodivu se stal zázrak a neskutečně mi pomohla se zažíváním, kdy nezabíraly ani různé doplňky stravy, bylinky, kvalitní probiotika... Jsem vázně tak nadšená, že Vás doporučuji všude, kde mohu. Z toho důvodu jsem se chtěla informovat, zda mohu pokračovat, protože bez toho to není ono. Popřípadě si nechám ráda poradit i jiné produkty. Moc děkuji a přeji hodně zdaru! 

Anna V.
 

Martina Holubová

Dobrý den, pane Liško,

promiňte, trochu jste mě rozesmál, není to vůbec podstatné, ale ani oprava data se Vám nepovedla - červen má jen 30 dnů :). Ale jak říkám, podstatné je, že Vaše produkty jsou úžasné, už jsem si objednala a jsem ráda, že Vaše firma existuje.

Přeji Vám hezký den a ať se Vám v obchodu daří, s pozdravem Martina Holubová

Libor P.

Dobrý den.

S přípravkem lékárenský petrolej Todicamp mám krátkou, ale velmi dobrou zkušenost - něco jako tenisový loket, bolest ustala po dvouhodinovém obkladu.

Jinak mi vás doporučil Marek S.

Bohumila Bartošová

Bohumila Bartošová

Děkuji za dárek, který jste mi nabídl i za větší balení. Váš Ostropestřec je úžasný,jaterní testy překvapily i mého lékaře.Díky moc za něj.

Lenka Kadlečíková

Lenka Kadlečíková...Kupovala jsem od Vás již MSM a odezvy jsou výborné, to teda klobouk dolů, protože to pomohlo i ledem, kteří vyzkoušeli snad všechno.. Budu ráda, když mi něco od Vás doporučíte... S pozdravem a přáním hezkého dne. Kadlečíková.

Jaroslava

Jana Tylecková

Jana Tyleckova Mám,kupuju, super, užívám, doporučuji, je mi lépe a cítím se svižnější přes nemoci

Vladislava Pavlíková

Vladislava Pavlíková Až je to neuvěřitelné ale pasta mě začala účinkovat na vyrážky kolem úst a brady již 5 den a to jsem užívala 3 x denně .Výborná detoxikace jater a tak doufám ,že i s cholesterolem si poradí

Lydie Uda

Lydie Uda

Děkuji moc za doporučení Dračí krve.
Mám psa, kterému se už rok objevuje "hot spot"(alergický projev na kůži-mokvavé rány na krku a hlavě),lečím to vším možným,doporučeným.od veta, MMS,ale vše je zdlouhavé,po přeléčení ATB,byl pár měsíců klid.Včera jsem mu začala dávat kapky 3x denně vnitřně, včera večer ránu potřela, dnes ráno znova a má to suché!
To stejné puchýř co mám na nártu-potřela jsem a zanícená ranka je suchá a nebolestivá!
Děkuji, je to doslova zázrak!

Tomáš Březina

Tomáš Březina napsal(a) recenzi na FoxylifeHvězdičky (5)

Mně po 14 dnech užívání přestala půlroční bolest jater. .

Marie Koubová

Marie Koubová doporučuje Foxylife.

Pasta je pravdu účinná. Člověk má najednou více energie, prokoukne pleť, spraví se zažívání.... vřele doporučuji...

Jakub

Je mi 31 let, vážím 82 kg, studuji VŠ, pracuji v managementu a přitom rád sportuji.

Po prodělaných zdravotních problémech jsem nemohl sportovat, neboť při každé zvýšené fyzické aktivitě mi bylo neskutečně špatně a při tom mě velice často bolelo v pravém podžebří. Držel jsem dietu a začal jsem užívat tablety s výtažkem silymarinu, které pro mě neměly vůbec žádný pozitivní účinek.

Po zkoumání na netu jsme narazil na váš obchod, kde jste nabízel ostropestřcovou pastu, kterou jsem vyzkoušel a okamžitě začal pociťovat ,,úlevu´´.

Po procházení Vašich stránek jsem narazil na Vámi nabízenou vodíkovou vodu, trochu jsem se poohlídnul po netu, přečetl všechny Vaše zkušenosti a nabízené znalosti a tak jsme si řekl že to také vyzkouším.....

Do doby před užíváním ostropestřcové pasty a požitím vodíkové vody, jsem při cvičení, pociťoval píchání v pravém podžebří, ale to se (zaplať pánbůh :-) )změnilo po požití 3 dávky.....

Dneska piji tuto vodu pouze před cvičením (jinak by to byla docela drahá sranda :- ) ) a je to něco neskutečného---ten náběh přirozené energie je doslova fascinující, hlavně když do toho přičtu ztrácející se problémy s pícháním v pravém podžebří.

Jediné negativum v tom vidím je, že jsem se podělil o obrovskou energii při cvičení se svou ženou a ta jakožto aktivní sportovkyně (6x týdně) dnes bez tohoto nápoje nechce také chodit cvičit :-)

Jana Lorencová

Jana Lorencová Vyzkoušeno, opravdu funguje. Asi jde o jednu z mála slušných firem v této oblasti.

Monika Hofmanová

Monika Hofmanová Lekari nesmi doporucovat potravni doplnky. Kdybych je byla poslouchala, dnes bych uz nebyla na zivu. Zachranily me jen ciste prirodni silne a kvalitni potravni doplnky. A ano ostropestrec byl mezi nimi a take namlety v olejove smesi s dalsimi bylinami, opravdu je to nejucinejsi forma.

Irena Šimůnková

Irena Šimůnková Řekla bych, že celkově působí blahodárně na celý organismus... už mám druhé balení a přestal mě po jídle bolet žaludek, pomalu mizí kožní problémy. Za mne 

Barunka Vlasáková

Barunka Vlasáková‎ pro Foxylife

Takže... Když jsem ochutnala první lžičku toho vašeho ostropestřcového čehosi, málem jsem si dala pár facek. Kvůli dvěma hezkým skleničkám a poštovnému zdarma vyhodit takový peníze, to může jen debíl... řekla jsem si sprvedlvě.
Se značnou nechutí jsem dožvýkala to bláto a rychle zapomněla, co jsem to snědla. 
Snědla jsem oběd, po kterém mi pravidelně bývá těžko, sedla jsem si k intrnetu a definitivně zapomněla, co jsem to dala do pusy... Za nejakou dobu jsem se zvedla a šla si udělat kafe - a uvědomila si, že žaludek nic. 
Hm, no dobrá. Večeřím opatrně, aby mě v noci netlačil. Dobrá tedy, vložila jsem do pusy tu odpudivou mastnou lžičku s nevábným obsahem, pomyslela si, že jen z tohohle mi bude zle... navečeřela se, zase dloubala počítač, a žaludek zase nic. A co vic,v noci jsem spala jak špalek a ráno svěží jak rybička. Dobrá tedy, před snídaní místo syrové brambory zase lžička té podivnosti, a na žaludek už jsem si ani nevzpomnela až do oběda, v práci jsem to s sebou neměla, ale i oběd se kupodivu obešel bez obvyklého dloubání pod žebry. Večer další mastná lžička, večeře a teď už, jak paranoik, snažím se zaznamenat alespoň náznak těch nepříjemných pocitů pod žebrama, a nic...
Patrně je ostropestřec fakt zázrak. 
Ne, nebudu se fackovat, že jsem si koupila drahou hezkou skleničku s odpudivým obsahem, naopak, svědomitě budu ten zázrak užívat, a budu si užívat toho báječného pocitu, že mě po jídle nebolí žaludek. 
A DĚKUJU!!!

Petra Háková

Petra Háková Dobrý den, i pro mne je tato pasta skvělý výrobek! !!! Měla jsem po každém jídle pocit, že mi praskne břicho.Pocit neustále nafouknuteho břicha a tlaky v něm, začaly postupně ustupovat až úplně přestaly! Používala jsem 3×denne při jídle. Ta chuť pro mne nebyla úplně příjemná, ale vydržela jsem to  a jsem opravdu ráda, že jsem tuto pastu vyzkoušela a mohu jen doporučit. Už teď vím,že to nebylo poslední balení co jsem si koupila.

Jiří Vohradník

Jiří Vohradník ...dnes jsem zakoupil...někdo říká"chuťově hnusné"...mě to chutná!!K druhé dávky teď večer jsem přidal dvě kapky medu a luxus  a že to zůstává"malinko" v zubech???...oříšky zůstávají 100x více  ...budu čekat na účinek...Díky a mějte se

Kateřina Rakouská

Kateřina Rakouská Mela jsem tu moznost tuto pastu vytestovat na biorezonanci Sensitiv Imago a na jatra a žlučník pusobi blahodarne. Neni treba u tohoto produktu hledat chyby. A nejsem jeho prodejce.

Hanka Pleštilová

Hanka Pleštilová Mam to taky tak...a nikdy bych neverila ze mi bude tak chutnat 

Iva Vlková

Iva Vlková Uz jste me dostali, jsem vase. Od podzimu jsem na vasem bodlaku zavisla

Marcela Langrová

Marcela Langrová Tuto pastu mi koupil syn v prodejně v Hradci Králové a musím říct,že je opravdu báječná.Už mám druhé balení a opravdu doporučuji všem.Jaterní testy v pořádku , cítím se lépe a ještě jsem zhubla 10kg.To je snad poprvé,kdy jsem výrobkem opravdu příjemně překvapená.

Radek Květ

Radek Květ Vyborna a ucinna

Eva Hasalová

Eva Hasalova Vynikajici rychle zlepseni jaternich testu vlastni zkusenost

Hana Pochmanová

Hana Pochmanova Mam za sebou prvni dávku. Je to super

Eliška Matoušů

Eliška Matoušů Výborná pasta doporučujeme !!

Naďa Glacová

Naďa Glacová užívám vaši ostropestřecovou kaši a je vynikající

Anna Kohútová

Anna Kohútová Toto je super,beru dva měsíce,mám super krevni výsledky i cholesterol,očista těla, je to fakt super

Josef Klaban

Josef Klaban SUPER---POUŽÍVÁM,ZATÍM SUPER DOPORUČUJI

Eva Píšová

Eva Píšová Děsně mi to chutná a dělá to se mnou divy! 

Dagmar Kamenská

Dagmar Kamenská Patřím mezi nejspokojenější zákazníky. Je to produkt opravdu čistý, vynikající a jediný,kterému opravdu věřím,že mi pomůže. Užívám 3krát denně lžičku pasty smíchanou se lžičkou jogurtu,aby se mi to dobře konzumovalo.Je to super,chutná to jako oříšky. Všem doporučuji. Cena je také super.Díky

Zdeňka Nováková

Zdeňka Nováková Skvělé účinky :-)

Eva Jánská

Eva Jánská Vyzkoušené...fantastické..

Lenka Drapalikova

Lenka Drapalikova Ja jsem si ho koupila za 1000 kc funguje.

Ivana Vlková

Iva Vlková Zlucnik nemam 5 let a timto se cpu denne tri mesice a citim se vitalnejsi a objednam si znovu.

Monika Pěkná

Monika Pěkná Velice ráda potvrdím uvedené. Ostropestřecovou pastu jsem si lžičku dávala před jídlem pravidelně asi 14 dní, pak jsem odjela( bez pasty ) na dovolenou a po návratu jsem zaregistrovala ztrátu ekzému oboustranně na bocích o velikosti dlaně. Je možné, že už k tomu došlo v průběhu posledního týdne, ale jak jsem si užívala dovolené, tak jsem nevěnovala těmto věcem dostatečnou pozornost. Po 14 dnech se to trošku vrátilo, tak jsem doužívala sklenici a vše je v pořádku. Za mne váš ostropestřec, pane Liško, Foxylife z deseti bodů má jedenáct. Doba užívání do zmizení ekzému byla mezi 14-21 dny. Úžasné!!!! Doporučuji 100% a jenom to potvrzuje, že je potřeba se zaměřit na vnitřek organismu, nikoliv pouze venek. S přírodními a navíc domácími produkty je to skvělá cesta.... moc děkuju

Veronika Sládková

Veronika Sladkova napsal(a) recenzi na Foxylife – Hvězdičky (5)

Ostropestrecovou pastu uzivam kazde rano uz 2 mesice. Nekdy to kombinuji s dennim az 2-dennim pustem a citim se mnohem lip nez driv. Zlepsilo se mi traveni a nejlepsi je, ze lupenka mi zacina pomalu ustupovat i z mist, kde se dlouho drzela, takze jsem nadsena! 

Monika Doležalová

Přes měsíc se čtyřletou dcerou dlabeme ostropestřcovou pastu. Ona hlavně kvůli atopickému ekzému, který mizel pouze po kortikoidovych mastech a pak se zase vracel a já už ji tím prostě odmítala mazat a já proto, že po vysazení hormonální antikoncepce, kterou už neberu rok, zažilo moje tělo (respektive kůže) brutální návrat do pubertálních let. Dávkování jsme si přizpůsobily víceméně podle sebe. Dcerce jsem první tři týdny dávala jednu max dvě lžičky denně cca s půl hodinovým odstupem od jídla, sobě max o lžičku navíc. Ty změny na její kůži cca po 14dnech byly jak na houpačce a to ze dne na den - jednou lepší, pak horší a pak to začalo putovat i jinam po těle. Totální zvrat přišel ve čtvrtém týdnu, kdy jsme na tento tyden pastu vysadily. Lituju toho, že jsem ty změny nefotila. Chťelo se mi brečet, od pasu dolů jedna velká rozdrápaná škrábanina, drbala se ze spaní, prostě pořád, došlo mi, že nastala ta chvíle, kdy to z ní šlo nejvíce ven. Psychicky ale byla naprosto v pohodě. Měli jsme s manželem nutkání vrátit se k ,,nějaké té zázračné mastičce na předpis,'' ale vydrželi jsme, my i ona - naše statečná.  pátý týden už dlabe pastu 2-3krát denně a ekzém je na ústupu a ten rozdíl je vážně ze dne na den obrovský!!! U mě jsou změny samozřejmě také znatelné, díky bohu za to , ale neprožívám to tak, jako u té malé!!! Za mě obrovské dík, nepochybovala jsem o tom, že to nebude fungovat, jen to období toho jako fakt detoxu je potřeba překonat a nevzdat to, což přiznávám, koukat se na to u té malé, nebylo jednoduché. Ale jedem dál a pojedem dál, jsem zvědavá, v čem dalším se u nás síla ostropestřcové pasty ukáže!  díky za ni!!!

Ivana Petíková

Ivana Petikova Já si také myslím že je to úžasná věc. Dnes jsem doporučila dalším kamarádkám. Jsem spokojená s balením i obsahem a servisem doručení. Až douzivam dojdu si na jaterní testy. Také jsem prodělala mononukleózu.

Tereza Krátká

Tereza Krátká Ostropestrecevou pastu užívá můj táta s nádory na jatrech už několik měsíců a výsledky má, jedna báseň! Samozřejmě že i díky další léčbě, ale i žluté oči po pravidelném užívání mizí.

Kamila Kadelová

Kamila Kadelová Koupila jsem pastu kvůli dceři, před 3 měsíci prodělala mononukleozu, včera byla na jaterní testy a vše v pořádku, takže za mě to za ty peníze stojí.

Jana

Pasta je skvělá, příjemně mě překvapila její chuť (v porovnání se samotným ostropeřcem). Co je hlavní, po týdnu užívání cítím změnu, přestalo mi nepříjemné pnutí v pravém podžebří. S čaji, žvýkání semínek ani tabletami Silymarinu jsem dříve tak rychlý nástup a výsledek neměla, takže věřím, že takto zpracovaný ostropestřec má opravdu silnější účinek. Určitě objednám zase.

Lucie Philippová

Lucie Philippová Mame vyzkouseno, po 10 ti dnech uzivani testy u lekare o polovinu lepsi. Dekujeme